Роумінг — це послуга, яка допомагає користуватися смартфоном, як вдома, коли абонент тимчасово перебуває поза зоною дії домашньої мережі. Дзвінки, повідомлення та інтернет у роумінгу допоможуть подорожувати безпечно і з комфортом. Ми зібрали найпоширеніші питання про роумінг, які допоможуть швидко зорієнтуватися перед поїздкою за кордон.

AD_4nXdvYtB8V7nQE9xV43WokZc_VCtO2AeoHkHVa9JQ53R7LzEQqsKZS5rrK6Rq_O8WRzDqVYeYT895TXG1_FUMuBWMdxh99UzHxtRmSZPPjwwz7ENBhAuyry4Qh4eZPBbdd_lwbPafbg?key=4aPvDBwastrFLon-o0ID1lkF

Як увімкнути роумінг на пристрої?

Щоб смартфон продовжував свою роботу за кордоном, необхідно перевірити, чи є в вашому мобільному тарифі роумінг і які тарифи діють на послуги. У налаштуваннях пристрою потрібно активувати автоматичний пошук мережі, щоб підключення відбулося без участі абонента і він не пропустив важливі дзвінки та повідомлення. Якщо з якоїсь причини підключення не відбулося, необхідно перезавантажити пристрій або налаштувати все вручну.

Які є альтернативи роумінгу за кордоном?

Окрім послуг роумінгу, абонент може скористатися доступом до WI-FI в публічних місцях або придбати SIM-карту мобільного оператора в країні перебування. Перший варіант прив'язує мандрівника до одного місця і несе небезпеку у вигляді вірусів та втрати особистих даних. А другий — вимагає часу для ознайомлення з умовами та тарифами.

В чому переваги роумінгу за кордоном?

Смартфон з підключенням до мобільної мережі — це комфорт і безпека в новій країні. Абонент може:

  • підтримувати зв'язок з близькими, рідними та колегами;
  • працювати і вчитися дистанційно, отримувати доступ до навчальних матеріалів, відеодзвінків і конференцій;
  • орієнтуватися на новій місцевості — прокладати маршрути, шукати адреси, користуватися навігатором;
  • легко організувати свою поїздку — бронювати житло та квитки, користуватися додатками для виклику таксі, послугами доставки;
  • швидко реагувати на нестандартні ситуації — консультуватися зі спеціалістами, викликати екстрені служби при необхідності.

AD_4nXcT9ivZ0uDxBXu99GO05vObAaB-eeHt_9ZIPFbaUt5Nof2laog4Kt9mCcNg7t1PuQsbyZK7o4W5A2CUdHWTdQIbZokXtJp3dVg54nMyyeir3twvejQN1PI6z7T0xa49oRpX-KTnzQ?key=4aPvDBwastrFLon-o0ID1lkF

Як не витратити зайвого в роумінгу?

Перше, що потрібно зробити — це вибрати вигідний тариф у роумінгу. Абонентам Київстар доступні одразу три варіанти:

  1. Базовий тариф — діє, якщо інший варіант не був підключений і передбачає купівлю хвилини дзвінка, 25 SMS або 200 МБ мобільної передачі даних. Оплата відбувається безпосередньо при використанні, а послуги діють до кінця поточної доби за київським часом.
  2. Ідеальний роумінг працює більше ніж у 130 країнах по всьому світу і ділить їх на 2 зони. У першій хвилина дзвінка коштує 1 грн, повідомлення — 1 грн, 1 МБ інтернету — 0,10 грн. У другій — тарифи вдвічі вищі. В рамках цієї пропозиції можна користуватися 11 додатками на смартфоні без плати за трафік, щоб обмінюватися текстовими повідомленнями, здійснювати аудіодзвінки, переглядати карти без навігації в реальному часі, бронювати житло та квитки.
  3. Роумінг як вдома — тариф, який дозволяє використовувати пакетні дані тарифу в 28 країнах по всьому світу. А для мобільного інтернету можна вигідно купити 5, 10, 20 або 40 ГБ будь-яку кількість разів.