Графік роботи:
0
UAH
  • GBR
  • EUR
  • USD
Укр

Рашгарди для бразильського джиу джитсу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компресійні рашгарди для єдиноборств

Одним з важливих елементів екіпірування бійця БЖЖ є спортивний рашгард. Це щільно прилягаюча до тіла футболка, що захищає шкіру спортсмена від зовнішніх подразників і створює необхідну компресію для м'язів і судин.

Рашгард виконує багато корисних функцій:

  • Швидко вбирає вологу;
  • Захищає від опіків, подряпин, подразнень;
  • Перешкоджає попаданню патогенних мікроорганізмів на травмовані ділянки шкіри;
  • Зберігає оптимальну температуру тіла і підтримує працездатність бійця.

З чого зроблений рашгард для єдиноборств

Великим попитом користуються рашгарди з синтетичних матеріалів - легко тянучогося і зносостійкого спандекса; тонкої і еластичної лайкри; більш щільного, але також міцного нейлону. Крім того, зустрічаються моделі з бамбукового волокна. Вони менш стійкі до різних механічних впливів, але зате краще пропускають повітря.

Відмінність від інших спортивних футболок

Прийнято вважати, що натуральні матеріали на зразок бавовни не поступаються синтетиці, але це лише частково правда. Компресійний рашгард набагато краще вбирає вологу. Крім того, він настільки щільно прилягає до тіла, що створює відчуття «другої шкіри». Це ще і менш травматично, адже такий одяг ні за що не чіпляється і не бовтається при активному русі.

Як вибрати рашгард для єдиноборств

Найважливіше у виборі рашгарда - це примірка. У Києві, Львові, Дніпрі та інших містах України є чимало спеціалізованих магазинів, де вас проконсультують і допоможуть вибрати оптимальну модель. Підбираючи компресійну футболку з довгим рукавом, стежте, щоб край рукава не доходив до кисті. Ніщо не повинно заважати вашому комфорту і вільному пересуванню.

А взагалі найкращий спосіб отримати ідеально модель - це за індивідуальними мірками замовити рашгард, купити в магазині BJJ Fightgear і потім випробувати на рингу або татамі.

Вгору