Графік роботи:
0
UAH
  • GBR
  • EUR
  • USD
Укр

Компресійні шорти для единоборств

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компресійні шорти

В екіпіровці спортсменів, які виходять на ринг або татамі, компресійні шорти почали з'являтися порівняно нещодавно. Незвичний спочатку одяг швидко завоював популярність, і зараз ним вже нікого не здивуєш. Купити компресійні шорти для тренувань здається природним і само собою зрозумілим рішенням.

Переваги компресійних шортів

Компресійні спортивні шорти, як і інший одяг з ефектом додаткового тиску, прийшли в єдиноборства з реабілітаційної медицини. Роблять їх зі спеціальної синтетичної тканини (як правило, спандекса), і при правильному підборі розміру і моделі вони забезпечують максимум зручності на тренуваннях і змаганнях. Досягається це за допомогою продуманої терморегуляції і фіксуючих властивостей тканини. Вона щільно облягає тіло, створює інтенсивний ефект нагрівання, при цьому не затримує циркуляцію повітря і пропускає назовні вологу. В результаті компресійні шорти для спорту:

  • сприяють спалюванню жирів
  • запобігають появі запаху поту
  • гарантують оптимальний температурний режим і відсутність неприємних тактильних відчуттів
  • захищають шкіру від подразнень і шкірних інфекцій
  • підтримують м'язи в постійному тонусі

Підходять такі шорти і для фітнесу, і для занять бігом, і для футболу.

Вибір компресійних шортів

Спортивні шорти для фітнесу або джиу-джитсу насамперед повинні ідеально сидіти, інакше компресійний ефект не буде досягнутий. Існує навіть рекомендація брати компресійну білизну на розмір або два менше іншого одягу. Також важливий вид спорту, для занять яким підбирається модель. Для бігу вона повинна в ідеалі володіти завищеною талією.

Неправильно думати, що шорти для фітнесу бувають тільки чоловічі: існують і жіночі моделі, які забезпечують додаткове компресійне розвантаження сідниць і стегон. Однак чоловічі моделі для єдиноборств повинні мати спеціальну кишеню для «черепашки». Купити шорти для фітнесу, єдиноборств або бігу ви можете в нашому магазині BJJ Fightgear Ukraine, який працює не тільки по Києву, але і по всій Україні.

Вгору