Графік роботи:
0
UAH
  • GBR
  • EUR
  • USD
Укр

Комплекти компресійного одягу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Комплект компресійного одягу

Компресійний комплект для спорту - зовсім не примха, а можливість уникнути багатьох проблем. При високому темпі тренувань спеціальний одяг допомагає:

  • підвищити витривалість
  • поліпшити приплив кисню до м'язів
  • захиститися від судоми, викликаної перенапруженням
  • < li>швидко справлятися з крепатурою
  • зменшити ризик розтягувань

Що входить в комплект

Завдання готового набору спортивного одягу - максимально захистити всі основні робочі м'язи в тілі спортсмена. Для цього потрібен рашгард і тайтси, проте є і комплекти з трьох предметів.

Рашгард в комплекті,який можна купити в Києві в нашому магазині або замовити доставкою по Україні, представляє собою спортивну сорочку з довгим рукавом, а тайтси - це обтягуючі брюки. Такого роду одяг шиють зі спеціальних матеріалів (спандекса, нейлону, поліестеру), тканина добре пропускає повітря і виводить піт.

Різновиди комплектів

Серед чоловіків популярні комплекти з рашгарда, штанів і шортів. Шорти не тільки виглядають стильно - їх надягають поверх білизни, щоб не допустити переохолодження при контакті з холодним сидінням тренажера. Такі компресійні комплекти підходять тим, хто цілеспрямовано займається кросфітом або фітнесом.

Інша справа, якщо спортсмен не збирається відпочивати або сідати під час тренування. Для щоденних кросів ідеально підходить комплект рашгарда зі штанами,в якому немає зайвих з точки зору бігуна предметів, ніщо не заважає і не служить додатковим навантаженням.Такий компресійний комплект для тренувань отримав популярність і серед тих, хто займається східними єдиноборствами.

Чому потрібно купувати компресійний одяг комплектом

По-перше, це дешевше, хоча фінансова складова тут не головна. Рашгард і тайтси в комплекті спеціально скроєні так, щоб не підскакувати від різких рухів і нахилів, відкриваючи прес і спину. Адже відкривати розпалений поперек не можна - це загрожує запаленням м'язів спини і хворобами нирок.

Вгору