Графік роботи:
0
UAH
  • GBR
  • EUR
  • USD
Укр

Гі (кімоно) для Бразильського Джиу-Джитсу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кімоно для бразильського джиу-джитсу

У будь-якому виді спорту важливу роль відіграє не тільки підготовка і витривалість спортсмена, але й екіпірування. Одяг, взуття, шоломи, пояса і т.д. можуть добре допомогти у досягненні спортивних вершин. У бразильському джиу-джитсу екіпіруванню - особливо кімоно (гі, як його ще називають) - приділяють величезне значення.

Будь-яке кімоно для бразильського джиу-джитсу - форма для регулярних занять чи строго регламентоване гі для показових виступів та змагань - шиється з високоякісної бавовни. Це не тільки міцний і легкий матеріал, але і добре пропускаючий повітря, не затримуючий вологу, приємно відчувається шкірою.

Від щільності кімоно для БЖЖ залежить його міцність і довговічність: чим щільніше тканина, тим більше спарингів витримує форма. У товстого гі є і недолік - більша вага в порівнянні з більш легкими і тонкими моделями.

Підбираючи гі для БЖЖ, спортсмени звертають увагу на тип переплетення волокон:

  • Pearl Weave. Ряд тонких і щільних ниток переплітається з рядом більш широких і вільних. При цьому утворюється візерунок, схожий на перлинні нитки. Така тканина легка, міцна, не сідає після прання;
  • Golden Weave. Товсті і тонкі нитки переплітаються у вигляді «драбинки». Варто врахувати, що тканина з таким плетінням схильна до усадки;
  • DrillZene. Щільність такого плетіння дорівнює 10 унціям, так що в результаті також виходить легка і стійка тканина.

Поради щодо підбору кімоно для джиу-джитсу

При покупці точно орієнтуйтеся на свій зріст і параметри. Немає нічого гіршого, ніж погано підібране екіпірування, яке обмежує рух або навпаки - надто бовтається і заважає вправності.

Пам'ятайте, що бавовняні речі після прання трохи сідають. Профі рекомендують додавати кілька сантиметрів до зросту, щоб випране кімоно сіло в самий раз. Однак в модельному ряду багатьох брендів є вироби, оброблені засобами, які перешкоджають усадці.

Коли потрібно купити кімоно для джиу-джитсу, важливо брати до уваги навіть колір: для змагань світового рівня потрібна екіпірування стандартних кольорів - білого, синього або чорного. А для постійних тренувань підійдуть різні види гі для джиу-джитсу, купити які можна в спеціалізованому магазині Києва та інших міст України.

Повний гайд про те, як обрати кімоно для джиу-джитсу, читайте у нашому блозі.

Догляд за вашим гі

Форму для БЖЖ варто прати при температурі 30-40 градусів, вивернувши навиворіт. Висока температура згубно позначається на якості виробу, тому сушіть його на свіжому повітрі або у звичайній сушарці. Прасувати слід тільки по внутрішній стороні, уникаючи нашивок.

Вгору