Графік роботи:
0
UAH
Укр

Гі (кімоно) для бразильського джиу джитсу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кімоно для бразильського джиу-джитсу

У будь-якому виді спорту важливу роль відіграє не тільки підготовка і витривалість спортсмена, але військово-промислового комплексу. Одяг, взуття, шоломи, пояса і т.д. можуть здорово допомогти для досягнення спортивних вершин. У бразильському джиу-джитсу екіп - особливо кімоно (ги, як його ще називають) - приділяють величезне значення.

Будь-яке кімоно для бразильського джиу-джитсу - форма для регулярних занять або строго регламентоване гі для показових виступів та змагань - шиється з високоякісної бавовни. Він не тільки міцний і легкий, але і добре пропускає повітря, не затримує вологу, приємно відчувається шкірою.

Від щільності кімоно для БЖЖ залежить його міцність і довговічність: чим щільніше тканина, тим більше спарингів витримує форма. У товстого гі є і недолік - більшу вагу в порівнянні з більш легкими і тонкими моделями.

Підбираючи гі для БЖЖ, тренуються звертають увагу на тип переплетення волокон:

  • Pearl Weave. Ряд тонких і щільних ниток переплітається з рядом більш широких і вільних. При цьому утворюється візерунок, схожий на перлинні нитки. Така тканина легка, міцна, не сідає після прання;
  • Golden Weave. Товсті і тонкі нитки переплітаються у вигляді «драбинки». Варто врахувати, що тканина з таким плетінням схильна до усадки;
  • DrillZene. Щільність такого плетіння дорівнює 10 унціям, так що в результаті також виходить легка і стійка тканину.

Поради щодо підбору кімоно для джиу-джитсу

При покупці точно орієнтуйтеся на своє зростання і параметри. Немає нічого гіршого, ніж погано сидить екіпірування, яка обмежує руху або навпаки - надто бовтається і заважає вправності.

Пам'ятайте, що бавовняні речі після прання трохи сідають. Профі рекомендують додавати кілька сантиметрів до зростання, щоб випране кімоно село впору. Однак в модельному ряду багатьох брендів є вироби, оброблені засобами, які перешкоджають усадки.

Коли потрібно купити кімоно для джиу-джитсу, важливо брати до уваги навіть колір: для змагань світового рівня потрібна екіпірування стандартних кольорів - білого, синього або чорного. А для постійних тренувань підійдуть різні види гі для джиу-джитсу, купити які можна в спеціалізованому магазині Києва та інших міст України.

Догляд за вашим гі

Форму для БЖЖ варто прати при температурі 30-40 градусів, вивернувши навиворіт. Висока температура згубно позначається на якості виробу, тому сушіть його на свіжому повітрі або звичайною сушарці, і гладьте тільки по внутрішній стороні, уникаючи нашивок.

Вгору