Графік роботи:
0
UAH
  • GBR
  • EUR
  • USD
Укр

Гі (кімоно) Venum для бразильського джиу джитсу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кімоно Venum бразильського для джиу-джитсу

Сьогодні гі Venum для БЖЖ можна купити практично в будь-якому магазині Києва, який займається спортивним одягом. Важко повірити, що ще десять років тому про бренд ніхто в Україні не знав. Це й не дивно - компанія була заснована в Бразилії в 2007 році. Якісні і недорогі речі відразу привернули увагу спортсменів, і бренд дуже швидко став популярним у всьому світі.

Особливості кімоно Venum для джиу джитсу

В першу чергу, слід зазначити якість тканини, з якої пошиті гі Венум для БЖЖ.Це натуральна бавовна плетіння Pearl Weave, вона дуже міцна, практично не сідає при пранні і не мнеться. Крім цього, у кімоно Венум для джиу джитсу є ще кілька важливих моментів:

  • складна форма добре садить куртку по фігурі
  • потрійна прошивка по краю підсилює міцність бортів кімоно
  • додатковий шар тканини на колінах продовжує життя брюк
  • в комірі - антибактеріальна вставка з м'якого полімеру

Доступні розміри

Серед кімоно Venum для БЖЖ знайдуться моделі і для дорослих, і для дітей. Більшість чоловічих моделей є не тільки в стандартних розмірах А1, А2 і т.д., але і в проміжних «полуторних» варіантах: А1-5. Таким чином, купити ідеальне кімоно Venum для джиу джитсу набагато простіше, ніж аналогічний товар інших фірм.

Для дітей, навпаки, розмірна сітка спрощена. Досить знати зріст юного спортсмена, щоб купити кімоно Венум для джиу джитсу в інтернеті. Правда, нестандартні фігури все одно можуть потребувати примірку, яка можлива тільки в Києві за адресою пр. Перемоги, 67.

Прання та догляд

Щоб бавовняне гі прослужило довше, його потрібно прати при температурі 30-40 градусів. Це можна робити як вручну, так і в автоматичному режимі пральної машини. Кімоно Венум для БЖЖ практично не линяє, не втрачає форму з часом і не вимагає додаткової уваги.

Вгору