Графік роботи:
0
UAH
  • GBR
  • EUR
  • USD
Укр

Рукавички для MMA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рукавички для ММА

Рукавички без пальців для ММА, т.зв. шінгарти, багато взяли і від щільного одягу для вуличних боїв, і від боксерської амуніції. Подібно боксерським, рукавички для ММА боїв мають пом'якшувальну "подушку" на кісточках, а тренувальні варіанти - і на пальцях, але у всіх інших аспектах вони максимально полегшені і відкриті.

Призначення рукавичок

У шінгартів немає поділу на рукавички для аматорського та професійного ММА. У магазинах купити рукавички MMA можна двох видів: для тренування і для виступу на змаганнях. Перші важать зазвичай від 7 унцій і вище, відрізняються високим ступенем захисту кулака і єдиної ударною поверхнею. Такі рукавички ідеальні для спарингу ММА і для роботи зі снарядами.

Бойові рукавички є сильно полегшеним варіантом тренувальних, у них роздільні пальці і їх ударна поверхня, проте і вони добре захищають:

  • зап'ястя, яке легко травмується при погано поставлених ударах
  • кісточки пальців і шкіру на них
  • кістки суперника, тому що кілька пом'якшують удар

При цьому навіть громіздкі рукавички для тренувань ММА дозволяють проводити захоплення і больові прийоми, хоча відкритий великий палець на "бойових" моделях дозволяє зробити це простіше і природніше.

Матеріал і кріплення рукавичок

Найдорожчі моделі роблять з натуральної шкіри вищої якості. Купити преміальні рукавички для ММА можна у багатьох брендів, хоча найдоступнішими за ціною поки залишаються Venum, Tatami Fightwear, Firepower і Thai Professional.

Дешеві варіанти пошиті зі шкірозамінника різної якості - вініл, напівшкіра і т.д. Такі матеріали швидше приходять в непридатність під час тренувань з "грушею" або "лапами". Як кріплення на зап'ясті дуже популярні липучки. Для активних тренувань варто вибирати моделі з широкою смугою - вони добре тримаються на руці і практично не злітають під час спарингу.

Вгору