BJJ Fightgear Україна дуже серйозно ставиться до конфіденційності своїх клієнтів. Оформляючи замовлення у BJJ Fightgear Україна, вас попросять надати необхідну інформацію нам. У випадку, якщо це необхідно для правильної обробки вашого замовлення, ми надамо лише необхідну інформацію третім особам. BJJ Fightgear Україна використовуватиме ваші особисті дані лише для виконання укладеної угоди, яку ви укладете зі  BJJ Fightgear Україна.

Цілями обробки персональних даних є правильна доставка та виставлення рахунків за ваше замовлення. Правовою основою цієї обробки є обробка "звичайних" персональних даних, необхідних для виконання угоди. Якщо ви явно даєте дозвіл на це під час покупки в нашому магазині, ваші дані також можуть використовуватися BJJ Fightgear  Україна або ретельно відібраними партнерами для надання вам цікавої інформації та / або пропозицій. Замовник зобов’язаний надати персональні дані. Наслідком ненадання персональних даних є те, що BJJ Fightgear Україна не може прийняти та обробити замовлення від замовника.

На прохання замовника, BJJ Fightgear Україна видалить дані клієнта з бази даних за умови виконання клієнтом своїх (платіжних) зобов'язань. За бажанням, замовник може повідомити BJJ Fightgear Україна по телефону, електронній пошті або письмово про зміни своїх реквізитів. Замовник має право на перевірку, право на виправлення та право на вилучення своїх персональних даних. Замовник має право подати скаргу до провідного контролюючого органу.

BJJ Fightgear Україна веде статистику відвідувачів в Інтернеті, щоб побачити, які сторінки веб-сайту відвідуються в якій мірі. Ці статистичні дані будуть використовуватися BJJ Fightgear Україна для того, щоб зробити веб-сайт доступнішим. BJJ Fightgear Україна  використовує методи резервного копіювання та безпеки для запобігання та / або відновлення втрат, каліцтв чи будь-якого іншого збитку інформації.

Партнери для співпраці з BJJ Fightgear  Україна були обрані дуже ретельно. Можливо, що дані клієнті в обмінюються з цими партнерами з метою вдосконалення нашого обслуговування клієнта. Ці одержувачі даних складаються з логістичних сторін, які беруть участь у доставці замовлень. BJJ Fightgear Україна ніколи не ділиться особистими даними з організаціями за межами ЄС.

Дані зберігатимуться стільки, скільки потрібно. Таким чином, дані зберігаються, поки клієнт не вкаже, що він / вона більше не хоче бути клієнтом.

BJJ Fightgear Україна не використовує автоматизоване прийняття рішень (включаючи профілювання).

З питань, пов'язаних з вашою конфіденційністю, будь ласка, зв'яжіться з нами через bjjfightgear.ua@gmail.com або зателефонуйте за номером +380633900807.