Кількість
|
Вартість
|
||
|
Бинти для боксу
Щоб уберегти суглоби від травм, спортсмени використовують бинти на руки для боксу. Вони механічно зменшують рухливість кистей і нижньої фаланги першого пальця, так що "вибити" або вивихнути руку при ударі стає набагато складніше. Крім того, правильно накладена пов'язка виключає розсічення і зідрану шкіру на кісточках.
Коли потрібні боксерські бинти
Додатковий захист кистей найбільше потрібно початківцям, у яких ще не поставлений удар, а сухожилля на зап'ясті слабкі. В цьому випадку бинти для боксу варто купити, щоб тренуватися:
- в спарингу
- ставити удар на мішку
- на пневматичних грушах
- з падами
- з боксерськими рукавичками
Види боксерських бинтів
Вперше бійці оцінили по достоїнству цей вид фіксації задовго до винаходу боксу, так що правильніше було б називати їх бинти для єдиноборств. Спочатку для обмоток використовували лляне полотно, але сьогодні бинти для ММА роблять в основному з бавовни, який теж добре поглинає вологу.
Різниці між бинтами для тайського боксу і чисто боксерськими практично немає. За технікою намотування звичайні і еластичні бинти для боксу також дуже схожі. Тягнуться обмотки радять купувати тим, хто вже освоївся в спорті - їх складніше правильно намотати і не перестаратися. Занадто туго затягнутий бинт порушить кровотік, і з'являться синці.
Боксерські бинти для новачків з бавовни краще купити коротший, вдалим варіантом буде довжина до 3 м. Еластичний матеріал зазвичай тонше бавовняного, тому досвідчені спортсмени беруть довші моделі - 4-4,5 м.
Бинти для боксу за низькою ціною популярні серед новачків хоча б тому, що вкладати великі суми в хобі, яке може не сподобається, нерозумно. Для них хороші бавовняні бинти робить Everlast. А для тих, хто вже визначився з уподобаннями, підійдуть еластичні Venum і FirePower.