Після отримання продуктів BJJ Fightgear Україна у вас є 14-денний час розгляду. Протягом цього періоду продукт може бути повернутий, але лише в тому випадку, якщо продукт на 100% в ідеальному стані і всі етикетки та мітки все ще на ньому. Якщо ви хочете повернути один або кілька товарів, будь ласка, заповніть форму повернення, додану всередині вашого пакета. Ви також можете завантажити цю форму за цим посиланням.

Потім відправте пакет назад до BJJ Fightgear Україна. Будь ласка, додайте примітку зі своїм іменем, номером замовлення та, якщо потрібно, назвою, кольором та розміром товару, який ви хочете замість цього. Переконайтесь, що виріб пристойно упаковано, щоб уникнути пошкодження виробів під час транспортування. Ми не можемо обробити пошкоджені або втрачені товари. Доставка завжди несе відповідальність відправника. Витрати на доставку і комісію по платежам несе покупец.

Ми обробимо вашу вимогу, як тільки пакет надійде. Ми прагнемо обробити ваше повернення протягом 7 робочих днів. Коли повернутий товар буде прийнято, загальна сума буде перерахована на ваш рахунок. Витрати на повернення товару здійснюється за рахунок клієнта. Якщо ви хочете обміняти товар, витрати будуть за ваш рахунок. Щоб уникнути обміну через неправильне розмір, радимо використовувати таблицями розмірів, які доступні на нашому веб-сайті.