Якщо ви замовляєте в робочі дні та оплата пройде до 14:00, замовлення буде надіслано того ж дня. Якщо ви замовляєте після 14:00 або у вихідні дні, замовлення буде надіслано першого робочого дня. Після надсилання ви отримаєте електронного листа або смс-повідомлення з кодом відстеження, щоб ви могли стежити за статусом замовлення.

Зверніть увагу, що деякі товари мають позначку ПІД ЗАМОВЛЕННЯ Товари з такої позначки знаходяться на складах різних країн Європи, і можуть бути доставлені після вашого замовлення в строк від 14 робочих днів (залежно від країни відправника) після передоплати.

Також товари на замовлення можуть бути доставлені експрес-доставкою окремо (3-4 робочі дні), вартість такої послуги прораховується індивідуально залежно від вашого замовлення. Якщо ви обрали банківський переказ або оплату на картку ПриватБанку, замовлення буде надіслано, як тільки сума надійде на наш банківський рахунок.

Накладений платіж.

При виборі післяплати клієнт зобов'язується оплатити цю послугу згідно з тарифами перевізника. При оплаті післяплатою Нова пошта бере додаткову комісію 2% від суми+20,00
Відправлення післяплатою здійснюються тільки після передоплати за доставку та обробку замовлення (200,00) Ця сума відніметься від післяплати, але якщо клієнт не забере замовлення не буде повернена.

Який спосіб доставки я можу вибрати?

Проспект Перемоги 67 корпус В, 4 поверх, к.401-1. Точка видачі тільки інтернет замовлень. Працюємо  ПН-ПТ з 16-30 до 19-30, СБ по дововленості, неділя Вихідний.

Самовивіз ( тільки інтернет замовлення)
Примірочна (тільки інтернет замовлення)


Нова Пошта (згідно з тарифами та строками доставки перевізника)