Якщо ви замовляєте в робочі дні та оплата пройде до 14:00, замовлення буде надіслано того ж дня. Якщо ви замовляєте після 14:00 або у вихідні дні, замовлення буде надіслано першого робочого дня. Після надсилання ви отримаєте електронного листа або смс-повідомлення з кодом відстеження, щоб ви могли стежити за статусом замовлення.

Зверніть увагу, що деякі товари мають позначку ПІД ЗАМОВЛЕННЯ Товари з такою позначкою знаходяться на складах різних країн Європи, і можуть бути доставлені після вашого замовлення в строк від 14 робочих днів (залежно від країни відправника) після передоплати. Товари замовлені таким способом не підлягають поверненню і обміну. Передплата складає 50%.

Також товари на замовлення можуть бути доставлені експрес-доставкою окремо (3-4 робочі дні), вартість такої послуги прораховується індивідуально залежно від вашого замовлення. Якщо ви обрали банківський переказ або оплату на картку ПриватБанку, замовлення буде надіслано, як тільки сума надійде на наш банківський рахунок.

Накладений платіж.

Посилки дорожчі 500,00 відправляються післяплатою тільки після передоплати за доставку (200,00). Якщо це шолом Кудо, то мінімальна передплата 300,00 Сума накладеного буде зменшена на розмір передоплати. Посилки дешевші 500,00 відправляються тільки після повної оплати на рахунок. Зверніть увагу! У разі вашої відмови від товару після його передачі перевізнику, передоплата буде використана для оплати транспортних витрат.

Який спосіб доставки я можу вибрати?

Нова Пошта (згідно з тарифами та строками доставки перевізника)