Якщо ви замовляєте у робочі дні до 14:00, замовлення буде відправлено того ж дня. Якщо ви замовляєте після 14:00 або у вихідні дні, замовлення буде відправлено у перший робочий день. Після відправки ви отримаєте електронний лист або смс-повідомлення із кодом відстеження, щоб ви могли відстежувати та слідкувати за замовленням.

Зауважте, що товари із позначкою "UKR"  та товари таких брендів як  Fuji Sports та Hyperfly  знаходяться на складі в Києві, і доставляються як зазначено вище. Товари без такої позначки знаходяться на складах різних країн Європи, і можуть бути доставлені після вашого замовлення у термін від 4-х до 21-го робочого дня (залежно від країни відправника).

Також товари на замовлення можуть бути доставлені експрес-доставкою окремо (3-4 робочих дні), вартість такої послуги прораховується індивідуально в залежності від вашого замовлення. Якщо ви обрали  банківський переказ або оплату на картку Приватбанку, замовлення буде відправлено, як тільки сума  надійде на наш банківський рахунок.

Який спосіб доставки я можу обрати? 

  • Самовивіз (тільки Київ)
  • Нова Пошта (згідно тарифів та строків доставки перевізника) Кімоно відправляються післяплатою тільки після передоплати за доставку. Сума накладеного буде зменшена на розмір передоплати.
  • За домовленістю