Bjjfightgear.com.ua - це інтернет-магазин, що спеціалізується на товарах для бразильского джиу-джитсу, ММА, грепплінгу, боксу та єдиноборств. Ми намагаємось підтримувати чудовий вибір, пропонуючи великий асортимент продукції. Ми постійно подорожуємо світом, тренуємо бразильське джиу-джитсу та карате, випробовуємо нові товари та шукаємо нові продукти, які можна додати в наш магазин.

Ми запустили інтернет-магазин, коли з’ясували, що більшість інших магазинів, що продають обладнання та екіпіровку, невеликі та непрофесійні. Ми прагнемо поставляти найкращі товари, а також вести найбільш зручний та інноваційний веб-магазин, який ви можете собі уявити. В даний час ми швидко розширюємось, і зараз ми постачаємо товари по всій Європі. Наша служба обслуговування клієнтів може відповісти на ваші запитання нідерландською, англійською, німецькою, французькою, російською і тепер українською мовами.

Інформація про компанію

BJJ Fight Gear - бренд голландської компанії Buddha Sports, номер торгової палати: 58611037, номер ПДВ. NL853112113B01. Ви можете відвідати нас у робочий час у Peizerweg 97 (Unit J15) у Гронінгені, Нідерланди. Ви можете зв’язатися з нами за телефоном за номером +310502103587 або поштою: info@bjjfightgear.com

Представництво в Україні: м. Київ, телефон +380933841045, електронна пошта: bjjfightgear.ua@gmail.com