Графік роботи:
0
UAH
  • GBR
  • EUR
  • USD
Укр

Компресійні штани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компресійні штани

М'язова втома, розтягування і травми - звичайна справа при заняттях контактними видами спорту. Тому компресійні штани для єдиноборств з моменту своєї появи користуються незмінним інтересом у спортсменів. З ними і синців після спарингу менше, і тонус протягом всього тренування залишається на оптимальному рівні. А для людей зі схильністю до утворення тромбів або інших проблем з судинами спортивні компресійні штани - справжня знахідка.

Особливості дизайну

Компресійні штани для спорту роблять із синтетичних матеріалів - поліестеру і спандексу. Деякі виробники використовують в якості альтернативного матеріалу тканину з бамбукових волокон. Усередині манжету них вставлені гумки, так що сидять компресійні спортивні штани щільно, ніби друга шкіра.

Для кращого захисту від патогенної флори і інфекцій компресійну одяг часто насичують додатковим антибактеріальним прошарком. Але навіть без нього щільна тканина відмінно захищає від бактерій, вірусів і грибків, що потрапляють на шкіру. Чоловічі компресійні штани часто забезпечуються додатковою кишенею для захисної «черепашки».

Використання компресійних штанів

Одягати компресійні штани фахівці радять:

  • на час довгих тренувань
  • для спарингу
  • для відновлення після змагань

Постійно використовувати одяг з ефектом компресії варто тільки за медичними показаннями. В іншому випадку м'язи поступово звикають до додаткового тиску. Щоб «компресіонка» була ефективна на 100%, рекомендується слідувати простому правилу: штани повинні одягатися насилу, але не утрудняти рухів.

Стандартна розмірна сітка для компресійного білизни розрахована саме на такий ефект. Купити компресійні штани онлайн можна не тільки в Києві, а й по всій Україні. У нашому магазині вас проконсультують, а при необхідності - допоможуть з індивідуальним замовленням з інших країн.

Вгору