Графік роботи:
0
UAH
  • GBR
  • EUR
  • USD
Укр

Компресійний одяг для бразильського джиу джитсу

Компресійний одяг

Спортивний одяг для єдиноборств - річ особлива. Від неї вимагається не ускладнювати рухів спортсмена (часом досить складних), тримати м'язи в постійному тонусі. Останні роки все більшої популярності набувають облягаючі костюми з компресійним ефектом, зроблені з еластичної синтетичної тканини або бамбукового волокна. Компресійний одяг купують для тренувань, змагань і відновлення після довгих навантажень.

Походження компресійної одягу

Спочатку компрессионний одяг з'явився в арсеналі медиків. З його допомогою борються з набряком після операцій і запобігають тромбозу. Ефект від «компрессійки» виявився настільки ефективним, що ним зацікавилися фахівці зі спортивної медицини та досить швидко адаптували компресію для спорту. В наші дні рашгарди і костюми із спандексу стали нормою на заняттях кросфітом або бойовими мистецтвами. Точно так само добре компресійний одяг підходить для фітнесу або бігу.

Оздоровчий ефект

Популярність компресійного спортивного одягу пояснюється декількома факторами. Перш за все, це ті її властивості, які активно використовуються і в медичних цілях - лімфодренажний ефект і стимуляція кровотоку. З точки зору користувача, у компресійної одягу для спорту є такі переваги:

  • швидше виводиться накопичена в м'язах молочна кислота та інші відходи метаболізму
  • прискорений потік крові покращує доставку кисню до задіяних м'язів
  • зводиться до мінімуму ризик раптової судоми, так як м'язи додатково фіксуються облягаючою тканиною
  • втома накопичується повільніше, а значить, працювати на межі можливостей з повною віддачею вийде довше

Безпека компресійного одягу

Для людей, що займаються бойовими мистецтвами або контактними видами спорту, ще одним приводом купити компресійний одяг може стати зниження ризику травм. Досягається це за рахунок все тієї ж фіксації м'язів облягаючою тканиною. В такому одязі для єдиноборств боєць краще відчуває кожен м'яз, контролює ситуацію і здійснює менше зайвих рухів. Ефект компресії тримає мускулатуру в тонусі, знижуючи ризик мимовільних рухів.

Зручність

Правильно підібраний компресійний одяг сидить як влитий і підвищує комфорт занять спортом. Але це повинен бути комплект, підібраний під зріст і вагу конкретного спортсмена. У Києві та інших «мільйонниках» одяг для єдиноборств купити можна не тільки в Інтернеті. Якщо ви живете в невеликому місті, варто пошукати спеціалізований онлайн-майданчик. У нашому магазині одягу для єдиноборств вам допоможуть підібрати потрібний розмір, проконсультують і при необхідності підберуть модель за індивідуальними мірками.

Вгору